Let's Nupu Nupu

Vezi Let's Nupu Nupu online

★ 3.7 1998 1 Sezoane ComedieAnimaţie

Vrei să vezi Let's Nupu Nupu? Televizo aduce Let's Nupu Nupu (1998) pe fiecare ecran al tău în 4K Ultra HD. Iată tot ce ai nevoie pentru a-l viziona.

Despre ce este Let's Nupu Nupu?

A cast of colorful characters, be it, students, at school or adults in working life, face all sorts of strange and eccentric challenges on a daily basis: The accident-prone Takagi keeps on hurting himself, making encounters at the school's infirmary with the sexually aggressive nurse Shitara unavoidable. Sushi, a talking cat, takes on various jobs like aspiring sushi chef, stunt cat, delinquent teacher, salesman, reporter, cat detective, explorer on Mars, ramen shop owner, and even as the Defender of Love — Sushi-Sushi Man... all of these jobs usually do not end well though. The ditzy pair Takao-san and Kobato-chan, of all things, struggle with the proper way of disposing of garbage. The Hamster of a family of four has to bear many misunderstandings in communication, starting off with having to respond to a different name from each family member...

Ultimul episod

S1 · Episod 16 — Let's Nupu Nupu · 1998-11-03

Genuri
Comedie, Animaţie
Prima difuzare
1998-10-07
Evaluare
★ 3.7 / 10

Distribuția principală

  • Michie Tomizawa Sagara Shitara (voice)
  • Yuji Ueda Fumio Takagi (voice)
  • Urara Takano Sushi Neko (voice)
  • Ryotaro Okiayu Takao-san (voice)
  • Hitomi Kazumi Oomori (voice)
  • Akira Ishida Ani Oomori (voice)

Cum să vezi Let's Nupu Nupu pe Televizo

Vizionarea Let's Nupu Nupu pe Televizo durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Începe să vezi Let's Nupu Nupu astăzi

Începe proba gratuită Televizo și vezi Let's Nupu Nupu astăzi, alături de mii de filme, seriale și canale live în 4K Ultra HD.

Anual · 2 dispozitive

Transmiteți în 4K în această seară.

$79/an

  • 80.000+ canale live în 4K UHD
  • 280.000+ filme și seriale
  • Funcționează pe orice dispozitiv
  • Activare instantanee
  • Garanție de returnare a banilor 30 de zile
Alăturați-se de 28.400+ abonați fericiți
  1. 01E-mail
  2. 02Cont
  3. 03Activează

Începeți în 60 de secunde.

Detaliile de autentificare ajung la dvs. imediat ce terminați.